All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
Keywords [ top plate swivel heavy duty casters ] match 489 Products.
450kg Loading Heavy Duty Casters
| Product Name: | 200mm Top Plate Double Ball Bearing Aluminum Core Pu Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | Aluminum Heavy Duty Swivel Caster |
| Wheel Color:: | Orange |
125mm 440lbs Loading Rubber Heavy Duty Casters With Lock
| Product Name: | 125mm 440lbs Plate Swivel Iron Core Blue Elastic Rubber Heavy Duty Casters With Lock |
|---|---|
| Style:: | Elastic Rubber Heavy Duty Caster |
| Wheel Size:: | 5inchx42mm |
Forged Steel 10 Inch Heavy Duty Caster Wheels 6600lbs Loading With Brake
| Product Name: | 10 Inch 6600lbs Plate Swivel Forged Steel Super Heavy Duty Casters With Brake |
|---|---|
| Style:: | Super Heavy Duty Caster With Brake |
| Wheel Color:: | Silver+Black |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Capacity Fixed Plate Caster Wheel Manufacturer
| Product Name: | OEM Rubber Wheel 125mm 200kg Capacity Fixed Plate Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | 5" Rubber Fixed Heavy Duty Casters |
| Wheel Size:: | 5 Inch |
Rigid Wheel Fixed Plate Heavy Duty Casters 6" Diameter 880lbs Capacity
| Product Name: | 6" Diameter 880lbs Capacity PP Rigid Wheel Fixed Plate Heavy Duty Casters Factory China |
|---|---|
| Style:: | 6" Pp Rigid Heavy Duty Casters |
| Wheel Size:: | 6" |
200x50mm 550LBS Soft Top Plate Swivel Black Iron Rubber Trolley Wheels Heavy Duty Double Brake
| Product Name: | 200x50mm 550LBS Soft Wheel Top Plate Swivel Black Iron Rubber Trolley Wheels Heavy Duty Double Brake |
|---|---|
| Style:: | Black Rubber Lockable Caster |
| Wheel Size:: | 200x50mm |
150mm Iron Core Heavy Duty Casters Logo Customizable
| Product Name: | 150mm Iron Core Rubber Fixed Wheel Logo Customizable Heavy Duty Casters For Sale |
|---|---|
| Style:: | 6" Rubber Fixed Heavy Duty Casters |
| Wheel Size:: | 6 Inch |
10 Inch Super Heavy Duty Casters Polyurethane Steel Iron PU Twin Wheels Swivel Casters
| Product Name: | 10 Inch Super Heavy Duty Casters Polyurethane Cast Iron PU Wheels Swivel Casters |
|---|---|
| Style:: | Super Heavy Duty Caster |
| Wheel Color:: | Orange+Black+Silver |
Polyurethane Heavy Duty Casters With Dual Ball Bearings For Trolleys 100mm
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
Polyurethane Heavy Duty Casters / Iron Pu Caster Wheel Long Lasting Dual Ball Bearings
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Capacity: | 837lbs |

