All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
Keywords [ industrial casters ] match 786 Products.
990LBS Capacity 6 Inch PU Swivel Locking Silent Heavy Duty Casters
| Product Name: | 990LBS Capacity 6 Inch Green PU Wheel Swivel Locking Silent Heavy Duty Casters For Industrial |
|---|---|
| Style:: | 6 Inch Pu Swivel Lock Heavy Duty Casters |
| Wheel Size:: | 6 Inch |
100mm 200kg Silver Cast Iron Rigid Caster Wheels For Table Furniture
| Product Name: | 100mm Tea Table Wheel 200kg Silver Cast Iron Heavy Duty Rigid Casters Manufacturer China |
|---|---|
| Style:: | 100mm Heavy Duty Iron Rigid Casters |
| Wheel Size:: | 100mm |
4x2 Inch Hollow Core Furniture Swivel Casters 200kg Load Capacity
| Product Name: | Hot Stlye Furniture Use 4x2 Inch Silver Hollow Core Wheel Cast Iron Swivel Heavy Duty Casters For Sales |
|---|---|
| Style:: | 4x2 Inch Hollow Iron Casters |
| Wheel Size:: | 4x2 Inch |
125x50mm Diameter Cast Iron Heavy Duty Casters With Grease Nipple
| Product Name: | 125x50mm Diameter Hollow Core Cast Iron Wheel 230kg Capacity Heavy Duty Rigid Casters Manufacturer China |
|---|---|
| Style:: | 125x50mm Heavy Duty Iron Rigid Casters |
| Wheel Size:: | 125x50mm |
Cast Iron Pu Swivel Heavy Duty Casters 6 Inch Red Solid Industrial Wheel No Marking
| Product Name: | 6 Inch Red Solid Industrial Wheel No Marking Heavy Duty Cast Iron Pu Swivel Casters Wholesales |
|---|---|
| Style:: | Swivel Caster Hd |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
Wheel Material TPR Light Duty Casters 19-24mm Wheel Width Plastic Wheel Core
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
Office Chair Caster Wheels Set Of 5 Minimal Blue Transparent Light Duty Furniture Casters
| Features: | Easy To Install |
|---|---|
| Mounting Type: | Stem Mount |
| Application: | Furniture Caster |
Amazon Hot Sales 5 A Set Black Pu Chaire Casters Wheels Soft Transparent Caster
| Features: | Easy To Install |
|---|---|
| Mounting Type: | Stem Mount |
| Application: | Furniture Caster |
Fancy Furniture Casters Green 5 A Set PU Material Office Chair Caster Wheels
| Features: | Easy To Install |
|---|---|
| Mounting Type: | Stem Mount |
| Application: | Furniture Caster |
5 A Set Red Caster Wheel For Furniture Office Chair Soft Transparent Furniture Caster Wheel Office Chair
| Features: | Easy To Install |
|---|---|
| Mounting Type: | Stem Mount |
| Application: | Furniture Caster |

