All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
Keywords [ industrial casters ] match 786 Products.
Roller Bearing 4 Inch Swivel Cast Iron Wheels For Furniture
| Product Name: | Hot Type Furniture Use 4 Inch Silver Color Wheel Cast Iron Swivel Heavy Duty Casters For Sales |
|---|---|
| Style:: | 4 Inch Heavy Duty Iron Casters |
| Wheel Size:: | 4 Inch |
Side Lock 230kg Hollow Core 5 Inch Swivel Heavy Duty Braked Castors With Brake
| Product Name: | WBD Produces 230kg Load Capacity Hollow Core Iron Wheel Heavy Duty Swivel Casters With Brake |
|---|---|
| Style:: | 230kg Capacity Hollow Iron Side Lock Casters |
| Wheel Size:: | 5 Inch |
200kg High Load Bearing Cast Iron 4 Inch Dolly Wheels For Cabinets Furniture
| Product Name: | WBD Wholesales 4 Inch Silver Solid Wheel 200kg Capacity Cast Iron Swivel With Brake Heavy Duty Casters For Furnitures |
|---|---|
| Style:: | 4 Inch Iron Furniture Casters |
| Wheel Size:: | 10 Cm |
300lbs 5 Inch Polyurethane Wheels
| Product Name: | 300lbs 5inch High Load Total Brake Polyrethane Swivel Medium Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium Duty Casters Gray Pu |
| Wheel Size:: | 125x32mm |
Top Plate Steel Wheel 280kg Capacity Side Lock 150mm Castor Wheels
| Product Name: | WBD Manufactures 150mm Diameter Top Plate Steel Wheel 280kg Capacity Side Lock Swivel Caster Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | 150mm Iron Furniture Casters Side Lock |
| Wheel Size:: | 150mm |
4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium Duty Polyurethane Casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
330lbs Capacity Foldable Platform Trolley Four Casters Wheels Folding Cart
| Product Name:: | 70x50cm Size 330lbs Capacity Steel Platform Foldable Trolleys Customize |
|---|---|
| Material:: | Steel |
| Wheel Number:: | Four Silent Casters |
880LBS Capacity Heat Resistant Rotating 6" Drying Rack Trolley Casters
| Product Name: | 880LBS Capacity Heat Resistant Rotating Wheel 6" Drying Rack Trolley Casters Manufacturer China |
|---|---|
| Style:: | 6" Drying Rack Trolley Casters |
| Capacity:: | 880lbs |
5 Inch Silver Furniture Roller Bearing Fixed Wheel Castors
| Product Name: | 5inch Table Wheel Silver Iron Heavy Duty Fixed Furniture Casters Roller Bearing Wholesales |
|---|---|
| Style:: | 5inch Heavy Duty Iron Furniture Casters |
| Wheel Size:: | 5inch |
4" Steel V Groove Wheels Directional Pulley Ball Bearing V Groove Casters
| Product Name: | 4" Steel V Groove Wheels Directional Pulley Ball Bearing V Groove Casters |
|---|---|
| Style:: | Fixed Caster/Rigid Caster |
| Wheel Color:: | Color |

