All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
Keywords [ industrial casters ] match 786 Products.
4inch Black 100kg Loading Medium Duty Casters For Living Room Tables
| Product Name: | 4inch Black Cast Iron Swivel Plate Medium Duty Casters For Living Room Tables |
|---|---|
| Style:: | Cast Iron Medium Duty Casters |
| Wheel Color:: | Black |
20kg Loading 40mm Rubber Light Duty Casters ISO9001
| Product Name: | 40mm Swivel Plate Gray Thermoplastic Rubber Light Duty Casters With Side Brake |
|---|---|
| Style:: | Light Duty Tpr Casters |
| Wheel Size:: | 40x16.3mm |
35kg Loading 65mm Light Duty Swivel Casters With Plain Bearing
| Product Name: | 65mm 77lbs Top Plate Swivel White Pp Light Duty Caster Wheels For Shelves |
|---|---|
| Style:: | Light Duty White Casters |
| Bearing Type:: | Plain Bearing |
Polyurethane 200x50mm Heavy Duty Casters ISO9001
| Product Name: | 200mm Top Plate Double Ball Bearing Iron Core Green Pu Strengthen Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | PU Heavy Duty Swivel Caster |
| Wheel Color:: | Green+black |
125mm 550lbs Capacity Heavy Duty Casters Rubber Double Brake Wholesale
| Product Name: | 125mm 550lbs Top Plate Swivel Aluminium Core Rubber Heavy Duty Casters With Double Brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium Rubber Heavy Duty Caster |
| Wheel Color:: | Black+Silver |
Rubber 150mm 510lbs Loading Heavy Duty Casters With Side Brake
| Product Name: | 150mm 510lbs Top Plate Swivel Iron Core Rubber Heavy Duty Casters With Side Brake |
|---|---|
| Style:: | Iron Rubber Heavy Duty Caster |
| Wheel Size:: | 5inchx2inch |
3inch Width 3300lbs Capacity Super Heavy Duty Casters Polyurethane
| Product Name: | 6 Inch 3300lbs 3inch Wide Plate Swivel Cast Iron Core Pu Super Heavy Duty Casters Customize |
|---|---|
| Style:: | Super Heavy Duty Swivel Pu Caster |
| Wheel Color:: | Red+Black+Silver |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Capacity Fixed Plate Caster Wheel Manufacturer
| Product Name: | OEM Rubber Wheel 125mm 200kg Capacity Fixed Plate Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | 5" Rubber Fixed Heavy Duty Casters |
| Wheel Size:: | 5 Inch |
100mm soft Thermoplastic Rubber Heavy Duty Lockable Casters
| Product Name: | OEM 100mm Diamerter Thermoplastic Rubber Wheels Soft Side Brake Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | 100mm TPR Side Brake Heavy Duty Casters |
| Wheel Size:: | 100mm |
150mm 6 Inch Black Heat Resistant Fixed 400kg Heavy Duty Rigid Casters
| Product Name: | WBD Supplys 150mm Black Heat Resistant Fixed Wheel 400kg Rigid Oven Casters China |
|---|---|
| Style:: | 150mm Rigid Oven Casters |
| Capacity:: | 400kg |

