All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
Keywords [ rubber castor wheels ] match 103 Products.
4 Inch Soft Wheels Grey Rubber Swivel Castor Wheels Silent Wholesale
| Product Name: | 4 Inch Soft Wheels Grey Rubber Swivel Castor Wheels Silent Wholesale |
|---|---|
| Style:: | Light Duty Rubber Casters |
| Bracket Material:: | Pressed Steel |
8 Inch Standard Industrial Lockable Black Rubber Wheels Swivel Plate Castor Wheels Supplies China
| Product Name: | 8 Inch Standard Industrial Lockable Black Rubber Wheels Swivel Plate Castor Wheels Supplies China |
|---|---|
| Style:: | Rubber Standard Industrial Casters |
| Wheel Color:: | Black |
2 Inch Twin Wheel Castor Industrial Bolt Hole Black Rubber Castors With Brakes European Type
| Product Name: | 2 Inch Twin Wheel Castor Industrial Bolt Hole Black Rubber Castors With Brakes European Type |
|---|---|
| Style:: | Twin Wheel Rubber Swivel Casters |
| Wheel Color:: | Black |
3" Bolt Hole Rubber Casters Swivel Industrial Castor Wheels With Dust Covers
| Product Name: | OEM 3" Bolt Hole Rubber Casters Swivel Industrial Castor Wheels With Dust Covers |
|---|---|
| Style:: | Bolt Hole Rubber Casters |
| Wheel Size:: | 75mm |
220lbs Rubber Caster Wheel With 160mm Diameter Swivel Plate Castors
| Product Name: | Industrial Rubber Caster Wheel With 160mm Diameter Wheel Swivel Plate Castors Factory |
|---|---|
| Style:: | Black Rubber Swivel Industrial Casters |
| Wheel Size:: | 160mm |
8 Inch Big Black Rubber Wheel Swivel Plate Side Lock Hollow Core Heavy Duty Castors For Industrial Trolleys
| Product Name: | 8 Inch Big Black Rubber Wheel Swivel Plate Side Lock Hollow Core Heavy Duty Castors For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Style:: | Hollow Rubber Swivel Heavy Duty Casters |
| Wheel Size:: | 8 Inch |
Heavy Duty Swivel Rubber Top Plate Castor Wheel Ball Bearing
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Blue rubber casters wheels featuring steel housing material perfect for warehouse and equipment needing durable caster wheels
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
Customable rubber casters wheels with zine plated threaded stem offering traction and smooth rolling on diverse floor types
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
230kg Capacity TPR Swivel Plate Soft Casters Ball Bearing 125mm Castor Wheels
| Product Name: | Factory Sales 230kg Capacity 125mm Grey TPR Wheel Swivel Plate Soft Heavy Duty Casters Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | 125mm TPR Swivel Heavy Duty Casters |
| Wheel Size:: | 125mm |

