All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
Polyurethane 242lbs Loading 4 Inch Medium Duty Casters With Double Brake
| Product Name: | 242lbs 4inch Double Brake Orange Polyurethane Swivel Medium Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium Duty Casters Polyurethane |
| Wheel Size:: | 4x1-1/4 Inch |
4inch Black 100kg Loading Medium Duty Casters For Living Room Tables
| Product Name: | 4inch Black Cast Iron Swivel Plate Medium Duty Casters For Living Room Tables |
|---|---|
| Style:: | Cast Iron Medium Duty Casters |
| Wheel Color:: | Black |
3 Inch 154lbs Capacity Medium Duty Casters With Delrin Bearing
| Product Name: | 3 Inch 154lbs Capacity Swivel Black Hard Rubber Medium Duty Casters Delrin Bearing |
|---|---|
| Style:: | Hard Rubber Medium Duty Casters |
| Wheel Color:: | Black |
90kg Loading 125mm Rubber Swivel Caster Wheels For Warehouse Trolleys
| Product Name: | 125mm Top Plate Swivel Blue Elastic Rubber Medium Duty Casters For Warehouse Trolleys |
|---|---|
| Style:: | Soft Rubber Medium Duty Casters |
| Wheel Color:: | Dark Blue+Black |
ISO9001 70kg Loading 4 Inch Rubber Caster Wheels With Low Noice
| Product Name: | 4inch Gray Elastic Rubber Swivel Plate Medium Duty Casters Low Noice |
|---|---|
| Style:: | Elastic Rubber Medium Duty Casters |
| Wheel Color:: | Gray+Gold |
220lbs Loading Industrial Trolley Wheels , PP 5 Inch Trolley Wheels
| Product Name: | 5 Inch 220lbs Capacity Dual Locking Gray Pp Swivel Medium Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Style:: | Medium Duty Casters Gray |
| Wheel Material:: | PP |
80KG Loading 125mm Medium Duty Casters With Dust Cover
| Product Name: | 125mm Single Ball Bearing Top Plate Pvc Medium Duty Casters With Dust Cover |
|---|---|
| Style:: | Medium Duty Casters With Dust Covers |
| Wheel Color:: | Gray |
40mm 110lbs Plate Swivel Double Brake Light Duty Casters
| Product Name:: | 40mm 110lbs Plate Swivel Double Brake Pu Light Duty Casters Factory |
|---|---|
| Material:: | Polyurethane+PP |
| Bearing:: | Ball Bearing |
50mm Diameter Pu On Pp Wheel 145lbs Light Duty Casters
| Product Name:: | 50mm Diameter Pu On Pp Wheel 145lbs Top Plate Swivel Light Duty Casters Wholesale |
|---|---|
| Material:: | PU+PP |
| Bearing:: | Double Ball Bearing |
65kg Capacity Plate Total Lock Pu Light Duty Casters
| Product Name:: | 65kg Capacity Plate Total Lock Pu Light Duty Casters Manufacturer |
|---|---|
| Bearing:: | Double Ball Bearing |
| Type:: | Swivel Total Lock Pu Light Duty Casters |

