All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
Top Plate Refrigerator Base 75mm Caster Wheels with Plain bearing
| Product Name: | Supplys 75mm PVC Wheel Grey Casters Light Duty Twin Wheel Caster For Refrigerator Base |
|---|---|
| Style:: | Light Duty Twin Wheel Pvc Casters |
| Wheel Size:: | 75mm |
360 Degree Rotating Hole Head Lockable PVC Caster Wheel For Freezer
| Product Name: | Custom 360 Degree Rotating Bolt Hole Hole Head Lockable PVC Wheels Light Duty Twin Wheel Freezer Casters Manufacturer |
|---|---|
| Style:: | Bolt Hole Twin Wheel Pvc Casters With Lock |
| Wheel Size:: | 50mm |
Top Plate 75mm Light Duty Casters For Flowerpot Stand
| Product Name: | Top Plate Soft Wheel 75mm Grey TPR Light Duty Twin Wheel Swivel Caster For Flowerpot Stand Wholesale |
|---|---|
| Style:: | Light Duty Twin Wheel Tpr Casters |
| Wheel Size:: | 3" |
Furniture Moving Silent 3" Bolt Hole Replacement Castor Wheels OEM
| Product Name: | OEM 3" Bolt Hole Swivel Soft Wheel Grey TPR Light Duty Twin Wheel Furniture Moving Dolly Casters |
|---|---|
| Style:: | Light Duty Bolt Tpr Casters |
| Wheel Size:: | 3 Inch |
Lockable 3" Bolt Hole Swivel Soft TPR twin wheel swivel casters for furniture
| Product Name: | Factory Sales Lockable 3" Bolt Hole Swivel Soft TPR Wheel Light Duty Twin Wheel Casters For Furniture Moving Dollys |
|---|---|
| Style:: | Light Duty Bolt Casters With TPR Wheel |
| Wheel Size:: | 3inch |
20kg Loading 40mm Rubber Light Duty Casters ISO9001
| Product Name: | 40mm Swivel Plate Gray Thermoplastic Rubber Light Duty Casters With Side Brake |
|---|---|
| Style:: | Light Duty Tpr Casters |
| Wheel Size:: | 40x16.3mm |
20kg Load Side Brake 1.5 Inch PP Swivel Light Duty Casters
| Product Name: | Side Brake 1.5inch White PP Swivel Light Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | 1.5inch Light Duty Casters |
| Bearing Type:: | No |
50mm Wheel Side Lock PP Light Duty Casters For Furniture
| Product Name: | Direct Sales 50mm Wheel Size Furniture Use Side Lock Swivel Plate PP Light Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | 2inch PP Light Duty Casters |
| Bearing:: | No |
1.5in 44lbs Two Direction Fixed Light Duty Casters
| Product Name: | Supplys 1.5in 44lbs Capacity White Plastic Two Direction Fixed Light Duty Casters |
|---|---|
| Style:: | Plastic Light Duty Casters |
| Load Capacity:: | 20kgs |
40mm Diameter Plastic Light Duty Casters 360 Degree Rotating
| Product Name: | 40mm Diameter Plastic 360 Degree Rotating Light Duty Casters Wholesale |
|---|---|
| Style:: | 40mm Swivel Light Duty Casters |
| Bearing Type:: | No Bearing |

