All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
125mm Diameter 220LBS Capacity Swivel Threaded Stem PVC Caster Wheel With Total Locks
| Product Name: | Wholesales 125mm Diameter 220LBS Capacity Swivel Threaded Stem PVC Medium Duty Casters With Total Locks |
|---|---|
| Style:: | Threaded Stem Casters Pvc Wheel Lock |
| Wheel Color:: | Red |
100mm Red Wheel Swivel Plate Pvc Anti Entanglement Medium Duty Casters Manufacturers China
| Product Name: | 100mm Red Wheel Swivel Plate Pvc Anti-entanglement Medium Duty Casters Manufacturers China |
|---|---|
| Style:: | Anti-entanglement Casters |
| Wheel Color:: | Red+Grey |
5 Inch Rigid Wheel Top Plate Pvc Anti Entanglement Medium Duty Casters Suppliers China
| Product Name: | 5 Inch Rigid Wheel Top Plate Pvc Anti-entanglement Medium Duty Casters Suppliers China |
|---|---|
| Style:: | Anti-entanglement Rigid Casters |
| Wheel Color:: | Red |
200mm Diameter 300kg Load Capacity Cast Iron Metal Trolley Wheels
| Product Name: | WBD Supplys Big Trolley Wheel 200mm Diameter 300kg Load Capacity Cast Iron Heavy Duty Rigid Casters For Furniture |
|---|---|
| Style:: | 200mm Heavy Duty Iron Rigid Casters |
| Wheel Size:: | 20 Cm |
8x2 Inch Swivel Plate 660LBS Furniture Lockable Caster Wheels
| Product Name: | 8x2 Inch Swivel Plate Wheel 660LBS Capacity Iron Casters For Furniture Heavy Duty With Lock For Sales |
|---|---|
| Style:: | 8 Inch Heavy Duty Iron Swivel Lock Casters |
| Wheel Size:: | 8x2 Inch |
Solid Core 8 Inch 660LBS Capacity Furniture Swivel Plate Caster Wheels
| Product Name: | WBD Wholesales 8 Inch Big Wheel 660LBS Capacity Swivel Plate Silver Cast Iron Heavy Duty Casters For Furniture |
|---|---|
| Style:: | 8 Inch Heavy Duty Iron Swivel Casters |
| Wheel Size:: | 8 Inch |
Customizable Color 5 Inch 230kg Capacity Swivel Plate Heavy Duty Furniture Castors
| Product Name: | 5 Inch Color Customizable Furniture Wheel 230kg Capacity Iron Swivel Plate Heavy Duty Casters Supplier China |
|---|---|
| Style:: | 5 Inch Heavy Duty Iron Swivel Casters |
| Wheel Size:: | 5 Inch |
4inch Solid Wheel Screw Fixed Rigid Plate White PP Light Duty Casters For Misting Fans
| Product Name: | YLcaster Wholesales 4inch Solid Wheel Screw Fixed Rigid Plate White PP Light Duty Casters For Misting Fans |
|---|---|
| Style:: | Rigid Plate Solid Pp Casters |
| Bracket Surface Treament:: | Zinc Painted |
2" Twin Wheel PVC Blue Color Light Duty Swivel Casters For Home Appliances
| Product Name: | 2" Twin Wheel PVC Blue Color Light Duty Swivel Casters For Home Appliances |
|---|---|
| Style:: | Light Duty Twin-wheel Blue Pvc Casters |
| Wheel Diameter:: | 50mm |
PVC 154lbs Loading 50mm Threaded Stem Casters With Brakes For Washing Machines
| Product Name: | Threaded Stem PVC 154lbs Loading 50mm Light Duty Casters With Brakes For Washing Machines |
|---|---|
| Style:: | Twin Wheel Pvc Stem Casters |
| Wheel Diameter:: | 2" |

