All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
TPR 5 Inch Threaded Stem Casters , 135kg Loading Hospital Bed Caster Wheel
| Product Name:: | 5 Inch 135kg Threaded Stem Swivel Abs Arc Tread Tpr Silent Medical Casters Customize |
|---|---|
| Wheel Size:: | 126X32mm |
| Height:: | 177.5mm |
3inch 110lbs Loading Industrial Casters With Dust Covers
| Product Name: | 3 Inch 110lbs Swivel Rigid Top Plate Bolt Hole Stem Threaded Stem Plastic Standard Industrial Casters With Dust Covers |
|---|---|
| Style:: | Plastic Standard Industrial Casters |
| Load Capacity:: | 50kg |
8x2 800kg Loading PP Industrial Casters With Ball Bearing For Pallet Truck
| Product Name: | 2050 1760lbs Load Capacity Plastic Pallet Truck Front Wheels Customize |
|---|---|
| Wheel Size:: | 8x2 Inch |
| Wheel Material:: | PP |
Black Wheel Plug In Stem Plastic Shopping Food Cart Casters 2 Inch
| Product Name:: | Wholesales Small Size Black Wheel Plug In Stem Plastic Food Cart Casters 2 Inch |
|---|---|
| Wheel Material:: | PP |
| Type:: | Food Cart Trolley Wheels Stem |
70kg Loading 4 Inch Shopping Cart Wheels PU 100mm
| Product Name:: | 100mm Diameter 70kg 12x15 Threaded Stem Pu Shopping Trolley Wheels Twin Track Escalator Casters With Stopper |
|---|---|
| Wheel Material:: | Polyurethane+PP |
| Type:: | Double Track Swivel Escalator Casters |
Gray PU 125mm Heavy Duty Trolley Wheels With Ball Bearing
| Product Name:: | 125mm Diameter 12x15 Threaded Stem Ball Bearing Pu Shopping Trolley Wheels One Track Escalator Casters |
|---|---|
| Wheel Color:: | Gray |
| Wheel Material:: | PU |
88lbs Loading 2.5inch Heavy Duty Office Chair Wheels Polyurethane
| Product Name: | 2.5 Inch 88lbs Swivel Plate Threaded Stem Grip Ring Stem Twin Wheel Pu Silent Furniture Casters Chairs |
|---|---|
| Style:: | Twin Wheel Silent Furniture Casters |
| Fork Material:: | Nylon |
M10 Grip Ring Stem Black Furniture Wheels Solid Nylon Chair Casters
| Product Name: | M10 Grip Ring Stem Black Furniture Wheels Solid Nylon Chair Casters Wholesales |
|---|---|
| Style:: | Pu Grip Stem Casters |
| Wheel Color:: | Black |
White PU Office Chair Furniture Casters With M10x22mm Grip Ring Stem
| Product Name: | Type White PU Office Chair Furniture Casters With M10x22mm Grip Ring Stem |
|---|---|
| Style:: | M10 Grip Stem Casters |
| Wheel Color:: | White Color |
200kg Four Wheels Black Plastic Foldable Platform Trolley Overall Height 6 Inch
| Product Name:: | 200kg Four Wheels Black Plastic Foldable Platform Trolleys Manufacturer China YLcaster |
|---|---|
| Material:: | Plastic |
| Wheel Diameter:: | 4 Inch |

