All Products
-
Light Duty Casters
-
Medium Duty Casters
-
Heavy Duty Casters
-
Industrial Casters
-
Trolley Wheels Heavy Duty
-
Furniture Casters
-
Medical Casters
-
Rubber Casters
-
Polyurethane Casters
-
Nylon Casters
-
Super Heavy Duty Casters
-
Stainless Steel Casters
-
Scaffolding Wheels
-
Workbench Casters
-
Foldable Platform Trolley
-
More Products
Keywords [ swivel casters folding platform trolley ] match 10 Products.
Plastic / Stainless Steel Platform Color Folding Trolley With Swivel Casters
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
Trolley Platform Foldable Platform Trolley with Swivel Casters 500KG Capacity
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
|---|---|
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
| Total Height: | 90cm |
Foldable Handle Stainless Steel Platform Trolley Total Height 90cm for Easy and Safe Material Transport Solutions
| Type: | Swivel Casters |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
330lbs Capacity Foldable Platform Trolley Four Casters Wheels Folding Cart
| Product Name:: | 70x50cm Size 330lbs Capacity Steel Platform Foldable Trolleys Customize |
|---|---|
| Material:: | Steel |
| Wheel Number:: | Four Silent Casters |
Stainless Steel Platform Trolley With Customizable Color And Wheels
| Wheel Type: | TPR/PU Wheel |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Number Of Wheels: | 2/4/6 |
100kg Loading Folding Platform Ttrolley , 700x480mm Foldable Flatbed Cart
| Product Name:: | 700x500mm Size 100kg Capacity Blue Plastic Platform Foldable Trolleys Transport |
|---|---|
| Material:: | PP |
| Wheel Number:: | 4 Wheels |
300kg Loading Blue Foldable Platform Trolley
| Product Name:: | 900x600mm Size 300kg Capacity Blue Plastic Platform Foldable Trolleys For Warehouse |
|---|---|
| Material:: | Plastic |
| Wheel Number:: | Four Wheel |
3-6 Wheels Foldable Transport Truck Platform Trolley with 90cm Height and 300-500kg Capacity
| Total Height: | 90cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
Foldable Handle Type Trolley Platform for Safe and Stable Material Handling
| Wheel Type: | TPR/PU Wheel |
|---|---|
| Weight: | 15kg |
| Total Height: | 90cm |
Heavy Duty Foldable Transport Trolley With Load Capacity Up To 500kg 90cm
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
1

